KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15989223
nr 1598 9223
Erling Johansson
(f. 1934), Sverige
Etsning, Vintermotiv. Signerad, numrerad 44/60. Bildmått: 10x15 cm, yttermått inklusive ram: 29x33 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 februari 2024
kl 18:31:34
18/2 15:03:32
Erling Johansson
Läs mer om Erling Johansson